Kniha návštěv

Datum 05.10.2019

Vložil Roztrouš.cz

Titulek Re: Vlasy

Odpovědět

Dobrý den, vyzkoušejte volně prodejné léčivo Revalid. Mnoho pacientů s RS si tento preparát pochvaluje. Pokud by nepomohlo, vyhledejte kožního lékaře, aby případně vyloučil možnou alopecii. Tu byste musela řešit užíváním léků na lékařský předpis. Ale nemyslíme si, že by to byl Váš případ.
Mějte se pěkně.
Tým Roztrouš

Datum 15.10.2019

Vložil Lussy

Titulek Re: Re: Vlasy

Odpovědět

Mně hodně pomohl lék Methioninum 0,5g,protože po cytostostatikách mi velmi vždy padaly vlasy.Lék mi předepsala na mou žádost lékařka,doplatek 950 Kč,ALE stojí to za to. Vřele doporučuji.L.

Datum 24.07.2019

Vložil Jana

Titulek Gilenya

Odpovědět

Chtěla bych zeptat na zkušenosti s lékem Gilenya.Beru ji čtvrtý měsíc a od začátku mám velké bolesti téměř celého těla. Kromě zad.Nejvíce mě bolí ruce,prsty,dlaně a také silně brni,nesevru je ani v pěst. A taky nohy,bolí nejen při chůzi. Nevím, zda by se s tím dalo něco dělat nebo raději Gilenyi vysadit a změnit léčbu.
Děkuji Jana

Datum 26.07.2019

Vložil Roztrouš

Titulek Re: Gilenya

Odpovědět

Dobrý den,
nikdo z nás, kdo užíváme lék Gilenya, jsme na sobě takové příznaky nepozorovali. Doporučujeme Vám proto, abyste své obtíže konzultovala s neurology ve specializovaném RS centru. Jen oni vědí, kde přesně máte v CNS zánětlivá ložiska a zda by právě mohla způsobovat problémy, které popisujete. Možná příčina může být i jinde.
Držíme Vám palce!
Tým Roztrous.cz

Datum 29.09.2019

Vložil schützmeister

Titulek Re: Gilenya

Odpovědět

Tak, jak to popisujete, to jsou klasické projevy progrese. Čili buď jde o ataku, nebo lék nefunguje, nebo to opravdu zhoršuje.
Teplo, klid a nenervovat se.