Kniha návštěv

Datum 14.01.2021

Vložil Jana

Titulek Ocrevus zkušenosti

Odpovědět

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti na biologickou léčbu Ocrevus. Kdy můžu očekávat nějaké zlepšení. V září 2020 jsem měla první 600mg dávku a zatím úplné zlepšení nepozoruji jen mírné. A je možné, že se postupně zlepší po tomto léku ztuhlost, která trvá už dlouhou dobu. A zda-li může pomoci na "objetí RS" Mám už 1 rok svíravou bolest v okolí bederní páteře.

Moc děkuji za odpověď

Datum 29.12.2020

Vložil Katka

Titulek Copaxone 40mg vs. Plegridy

Odpovědět

Dobrý den, RS mi byla diagnostikovaná zhruba před 2 měsíci po pobytu v nemocnici. Nyní jsem dostala možnost volby z těchto dvou léků... prostudovat oba nežádoucí účinky, abych se poté rozhodla, který je mi milejší. Tu jsem převážně našla jen Copaxone a proto bych se chtěla optat zda máte zkušenosti s druhým lékem Plegridy a jaký máte na něj názor či který se dle Vás jeví vhodnější. Předem moc děkuji Katka

Datum 02.01.2021

Vložil Roztrous.cz

Titulek Re: Copaxone 40mg vs. Plegridy

Odpovědět

Dobrý den,
co do nežádoucích účinků jsou o ba zmíněné léky srovnatelné, co do účinnosti také. Rozhodněte se tedy podle toho, zda vám víc vyhovuje aplikovat podkožní injekci 3x týdně (Copaxone 40mg), nebo aplikovat podkožní injekci 1x za dva týdny (Plegridy).
Mějte se pěkně!
Tým Roztrouš

Datum 04.01.2021

Vložil Katka

Titulek Re: Re: Copaxone 40mg vs. Plegridy

Odpovědět

Moc děkuji za odpověď :)

Datum 18.09.2020

Vložil Ilona

Titulek Rebif

Odpovědět

Dobrý den,čekám na schválení léčby Rebif 44.Mohu se zeptat,zda je na léčbu nějaký doplatek pacienta? Děkuji.